
Акумуляторна газонокосарка Solo by AL-KO 4237 Li SP (36 В, без АКБ, 420 мм) (127388). Оригінал
- Нет в наличии
4 505 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Solo by AL-KO 4237 Li SP (36 В, без АКБ, 420 мм) (127388). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Габаритні розміри | 1390х520х1080 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 180 / 220 мм |
| Комплектация | травозбірник, без АКБ та ЗП |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 6-ступінчасте |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 70 л, комбінований |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 4 505 ₴




