
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 (18 В, без АКБ, 48 Н*м) (602207850). Оригінал
- Нет в наличии
1 996 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 (18 В, без АКБ, 48 Н*м) (602207850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | патрон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 24/48 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1-10 мм, швидкозатискний |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-1600 об/хв |
- Цена: 1 996 ₴
