
Дриль Metabo BE 600/13-2 (0.6 кВт, 2500 об/хв) (600383000). Оригінал
- Нет в наличии
16 960 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Metabo BE 600/13-2 (0.6 кВт, 2500 об/хв) (600383000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 37 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, гайковий ключ |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 31/9 Н*м |
| Патрон | 1-13 мм, різьбовий, безключовий, внутр. шестигранник 1/4" |
| Мощность | 600 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-750/2500 об/мин |
- Цена: 16 960 ₴


