
Дриль Metabo BDE 1100 (1.1 кВт, 1200 об./хв) (600806000). Оригінал
- Нет в наличии
24 076 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Metabo BDE 1100 (1.1 кВт, 1200 об./хв) (600806000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16 мм |
| Комплектация | ключ свердлильного патрона, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 55/22 Нм |
| Патрон | різьбовий, ключовий |
| Мощность | 1100 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-640 / 1200 об/хв |
- Цена: 24 076 ₴



