
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC353Z + DC18RC + 632G12-3 (2 шт.) + ламзак (SOFA-DUC353). Оригінал
- Нет в наличии
18 014 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC353Z + DC18RC + 632G12-3 (2 шт.) + ламзак (SOFA-DUC353). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 кг |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | 773x215x235 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист двигуна від перевантаження / бічне натягування ланцюга |
| Комплектация | пила Makita DUC353Z / шина / ланцюг / захисний кожух / зарядний пристрій DC18RC (1шт.) / АКБ 632G12-3 (2шт.) / інструкція / ламзак (надувний диван) |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Тип аккумулятора | 18 В / 3 А*год (2 шт.) / Li-ion |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
- Цена: 18 014 ₴









