
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC254Z + DC18RC + BL1830B + ламзак (SOFA-DUC254). Оригінал
- Нет в наличии
12 108 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC254Z + DC18RC + BL1830B + ламзак (SOFA-DUC254). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг |
| Габарити полотна | 250 мм |
| Габаритні розміри | 256х185х190 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист двигуна від перевантаження / бічне натягування ланцюга |
| Комплектация | пила Makita DUC254Z / захисний кожух / затискний ключ / ланцюг / зарядний пристрій DC18RC (1шт.) / АКБ 632G12-3 (1шт.) / інструкція / ламзак (надувний диван) |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.1 л |
| Тип аккумулятора | 18 В / 3 А*год / Li-Ion |
| Швидкість ланцюга | 24 м/с |
- Цена: 12 108 ₴








