
Дриль ударний Bosch GSB 550 Professional (0.55 кВт, 2800 об/хв) (06011A1024). Оригінал
- Нет в наличии
2 538 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch GSB 550 Professional (0.55 кВт, 2800 об/хв) (06011A1024). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 262х66х253 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 1.5 Н*м |
| Количество ударов | 0-44800 уд/хв |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Мощность | 550 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом |
| Скорость вращения вала | 0-2800 об/хв |
- Цена: 2 538 ₴





