
Акумуляторні газонокосарка Makita DLM432CT2 + тример Makita DUR181Z + ламзак (SOFA-DLM-1-R). Оригінал
- Нет в наличии
22 090 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні газонокосарка Makita DLM432CT2 + тример Makita DUR181Z + ламзак (SOFA-DLM-1-R). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | газонокосарки 17.1 кг / тримера 3.1 кг |
| Висота обробки | 20-75 мм / 13 положень |
| Габаритні розміри | газонокосарки 1490х460x910 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140 мм / 160 мм |
| Комплектация | акумуляторна газонокосарка Makita DLM432CT2 / акумулятори BL1850B (2 шт.) / зарядний пристрій DC18SH / акумуляторний тример Makita DUR181Z / ламзак (надувний диван) / інструкція |
| Площадь обработки | газонокосарки 575 кв.м |
| Тип аккумулятора | 18 В / 5 А*год (2 шт.) / Li-Ion |
| Травозбірник | 40 л |
| Скорость вращения вала | газонокосарки 3600 об/хв / тримера 7800 об/хв |
| Ширина обработки | 430 мм / тримера 260 мм |
- Цена: 22 090 ₴









