
Акумуляторні газонокосарка Makita DLM432CT2 + ножиці Makita DUM111SYX + ламзак (SOFA-DLM-2-R). Оригінал
- Нет в наличии
22 481 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні газонокосарка Makita DLM432CT2 + ножиці Makita DUM111SYX + ламзак (SOFA-DLM-2-R). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | газонокосарки 17.1 кг / ножиць 1.8 кг |
| Висота обробки | 20-75 мм / 13 положень |
| Габаритні розміри | газонокосарки 1490х460x910 мм / ножиць 333x120x131 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140 / 160 мм |
| Комплектация | газонокосарка Makita DLM432CT2 / ножиці + кущоріз Makita DUM111SYX / зарядний пристрій DC18SH 18 В (1 шт.) / зарядний пристрій DC18SD 18 В (1 шт.) / акумулятори BL1850B 5 А*год (2 шт.) / акумулятори BL1815N 1.5 А*год (1 шт.), ламзак (надувний диван) |
| Площадь обработки | 575 кв.м |
| Тип аккумулятора | 18 В / 1.5 А*год (1 шт.) / 5 А*год (2 шт.) / Li-Ion |
| Травозбірник | 40 л |
| Скорость вращения вала | газонокосарки 3600 об/хв / ножиць 2500 об/хв |
| Ширина обработки | 430 мм |
- Цена: 22 481 ₴









