
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.87 E Plus (1.4 кВт, 380 мм) (113527). Оригінал
- Нет в наличии
7 279 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.87 E Plus (1.4 кВт, 380 мм) (113527). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-70 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | викид трави: задній / в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140 / 200 мм |
| Комплектация | травозбірник |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 6 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 1400 Вт |
| Різальна система | роторна |
| Система регулювання висоти ножа | центральне |
| Травозбірник | 35 л, жорсткий |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 7 279 ₴






