
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.85 E (1.3 кВт, 380 мм) (113258). Оригінал
- Нет в наличии
7 457 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.85 E (1.3 кВт, 380 мм) (113258). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-60 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | викид трави: задній / травозбірник |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 177 / 177 мм |
| Комплектация | травосборник |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 3 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 1300 Вт |
| Різальна система | роторна |
| Система регулювання висоти ножа | вісь колеса |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 40 л, жорсткий |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 7 457 ₴



