
Акумуляторний насос Bosch GardenPump 18 (18 В, 2.5 А*год, 2000 л/год) (06008C4200). Оригінал
- Нет в наличии
7 019 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний насос Bosch GardenPump 18 (18 В, 2.5 А*год, 2000 л/год) (06008C4200). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 А*год |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота всасывания | 1.8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габаритні розміри | 295x193x280 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумулятор 18V 2.5 Ah, зарядний пристрій AL 1810 CV, блок управління акумулятором, з'єднувальний шланг 2.5 м, кріплення для резервуара, настінне кріплення, направляюча шланга, насос для резервуара |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Производительность | 2000 л/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип жидкости | чиста |
| Тривалість заряджання акумулятора | 2 год |
| Время работы | 30 хвилин |
- Цена: 7 019 ₴






