
Лазерний нівелір Bosch Quigo Green Set (12 м) (0603663C01). Оригінал
- Нет в наличии
2 690 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch Quigo Green Set (12 м) (0603663C01). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | зелений |
| Комплектация | штатив, батарейки 1.5 В LR03 (AAA) (2 шт.) |
| Лазерный диод | 540 нм |
| Проекція | одночасно горизонтальний та вертикальний промені |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура експлуатації | +5...+40°С |
| Тип питания | 2х1.5 В LR03 (AAA) батарейки |
| Точність | ±0.8 мм/м |
| Время работы | більше 5 год |
| Час самонівелірування | до 6 с |
- Цена: 2 690 ₴





