
Лазерний нівелір Bosch Quigo Green (12 м) (0603663C00). Оригінал
- Нет в наличии
2 419 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch Quigo Green (12 м) (0603663C00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | зелений |
| Комплектация | батарейки 1.5 В LR03 (AAA) (2 шт.), тримач MM 2 (3603F92200), швидкозатискний адаптер |
| Лазерный диод | 540 нм |
| Проекція | одночасно горизонтальний та вертикальний промені |
| Рабочий диапазон | 12 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура експлуатації | +5...+40°С |
| Тип питания | 2х1.5 В LR03 (AAA) батарейки |
| Точність | ±0.8 мм/м |
| Час самонівелірування | до 6 с |
- Цена: 2 419 ₴




