
Пила шабельна Bosch GSA 1300 PCE (1.3 кВт, 2900 ход/хв) (060164E200). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 060164E200
18 209 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила шабельна Bosch GSA 1300 PCE (1.3 кВт, 2900 ход/хв) (060164E200). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 4.1 кг |
| Габаритні розміри | 480х90х165 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 230 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Кількість коливань / ходів | 0-2900 ход/хв |
| Мощность | 1300 Вт |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 18 209 ₴





