
Перфоратор аккумуляторный Makita DHR202Z (18 В, без АКБ)
- Нет в наличии
- Код: DHR202Z
8 531 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор акумуляторний Makita DHR202Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Габаритні розміри | 358x84x259 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 26 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка, акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1200 об/хв |
- Цена: 8 531 ₴

