
Перфоратор акумуляторний Makita DHR202RX4MUA (18 В, 3 A*год, 2 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
19 801 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор акумуляторний Makita DHR202RX4MUA (18 В, 3 A*год, 2 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А*год |
| Вес | 3.5 кг |
| Габаритні розміри | 358x84x259 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 13 мм / 20 мм / 26 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | кейс, акумулятор, зарядний пристрій, обмежувач глибини, бічна ручка |
| Количество ударов | 0-4000 уд/хв |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1100 об/хв |
- Цена: 19 801 ₴









