
Кущоріз акумуляторний Karcher HGE 36-60 Battery (36 В, без АКБ, 600 мм) (1.444-250.0). Оригінал
- Нет в наличии
10 529 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз акумуляторний Karcher HGE 36-60 Battery (36 В, без АКБ, 600 мм) (1.444-250.0). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.33 кг |
| Габаритні розміри | 1077x213x183 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина ножа | 600 мм |
| Дополнительно | регулювання швидкості обертання |
| Комплектация | без АКБ і зарядки |
| Крок зубців | 26 мм |
| Кількість коливань / ходів | 2700 / 760 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Тип | лазерне формування, заточка методом алмазного шліфування |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время работы | 85 хв (2.5 А*год) / 170 хв (5 А*год) |
- Цена: 10 529 ₴









