
Фарборозпилювач електричний Tex.AC ТА-01-603 (0.6 кВт, 800 мл). Оригінал
- Нет в наличии
2 344 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фарборозпилювач електричний Tex.AC ТА-01-603 (0.6 кВт, 800 мл). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | є регулювання витрати речовини і форми розпилення |
| Диаметр сопла | 1.8 і 2.6 мм |
| Комплектация | фарборозпилювач, лійка для вимірювання в'язкості, форсунки діаметром 1.8 і 2.6 мм |
| Об'єм бачка для ЛФМ | 800 мл |
| Мощность | 600 Вт |
| Производительность | 900 мл/хв |
- Цена: 2 344 ₴





