
Різак трьохтрубний Донмет Р3 375 (542 мм, 95º) (374.000.10). Оригінал
- Нет в наличии
2 244 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Різак трьохтрубний Донмет Р3 375 (542 мм, 95º) (374.000.10). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Донмет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | не більше 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 542 мм |
| Гарантія | 12 |
| Застосовуваний горючий газ | Пропан-бутан, метан, ацетилен |
| Кут нахилу / повороту | 95º |
| Тиск газу на вході | 10.5 кгс/кв.см |
| Умовний прохід гумово-тканинного рукава | 9/9 мм |
- Цена: 2 244 ₴








