
Насос занурювальний AL-KO SUB 6500 Classic (0.25 кВт, 6500 л/год) (112820). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 112820
2 139 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос занурювальний AL-KO SUB 6500 Classic (0.25 кВт, 6500 л/год) (112820). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Висота напору | 6 м |
| Высота подъема воды | 5 м |
| Габаритні розміри | 213x150x274 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 10 м |
| Діаметр патрубка / з'єднання | G 1 1/4" (41.9 мм) |
| Комплектация | дренажний насос AL-KO Sub 6500 Classic, поплавковий датчик, мережевий шнур |
| Мощность | 250 Вт |
| Производительность | 6500 л/год |
| Розмір часток у воді | 3 мм |
| Тип жидкости | чиста |
- Цена: 2 139 ₴


