
Электрическая газонокосилка AL-KO Silver 46.4 E Comfort (1.6 кВт, 460 мм) (113103)
- Нет в наличии
- Код: 113103
17 919 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка AL-KO Silver 46.4 E Comfort (1.6 кВт, 460 мм) (113103). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-70 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 200 / 280 мм |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Мощность | 1600 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 7 рівнів |
| травозбірник | 65 л, жорсткий |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 17 919 ₴

