
Акумуляторна бормашина Bosch GRO 12V-35 (12 В, без АКБ, 3.2 мм) (06019C5000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06019C5000
6 603 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна бормашина Bosch GRO 12V-35 (12 В, без АКБ, 3.2 мм) (06019C5000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 кг |
| Габаритні розміри | 250х60х60 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання обертів |
| Внешний диаметр | 38 мм |
| Комплектация | цанговий патрон (1619P11363), затискна оправа (2610927731), відрізний круг (2615110426), насадка (1619P11344), ключ (2610930692), контейнер для аксесуарів (1619P11502), ½ вкладки для L-Boxx під інструмент (608285053A), без АКБ та ЗП |
| Напруга акумулятора | 10.8 В/ 12 В |
| Цанговий патрон | 3.2 мм |
| Скорость вращения вала | 5000-35000 об/хв |
- Цена: 6 603 ₴





