
Акумуляторна сабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 Solo (18 В, без АКБ, 3100 ход/хв) (06033B2400). Оригінал
- Нет в наличии
4 059 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна сабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 Solo (18 В, без АКБ, 3100 ход/хв) (06033B2400). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 14.5 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 100 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Комплектация | без акумулятора і зарядного пристрою; пиляльне полотно S 3456 XF; картонна упаковка |
| Кількість коливань / ходів | 0-3100 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 4 059 ₴







