
Драбина-стрем'янка KRAUSE MultiGrip (6 сходинок) (126542). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 126542
5 644 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка KRAUSE MultiGrip (6 сходинок) (126542). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.6 кг |
| Висота до платформи | 1.25 м |
| Габаритні розміри | 2.05х0.51х0.13 м |
| Гарантія | 12 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 3.25 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 100 мм |
- Цена: 5 644 ₴








