
Лестница-стремянка KRAUSE Solidy (5 ступенек) (126238)
- Нет в наличии
- Код: 126238
3 652 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка KRAUSE Solidy (5 сходинок) (126238). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Вес | 4.5 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 1.05 м |
| Габаритні розміри | 1.65х0.47х0.11 м |
| Гарантія | 24 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х5 |
| Робоча висота | 3.05 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 80 мм |
- Цена: 3 652 ₴







