
Лестница-стремянка KRAUSE MultiGrip (5 ступенек) (126535)
- Готово к отправке
- Код: 126535
5 307 ₴
4 655 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка KRAUSE MultiGrip (5 сходинок) (126535). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Вес | 4.9 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 1.05 м |
| Габаритні розміри | 1.65х0.48х0.13 м |
| Гарантія | 24 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х5 |
| Робоча висота | 3.05 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 100 мм |
- Цена: 4 655 ₴









