
Драбина-стрем'янка KRAUSE Solidy (4 сходинки) (126221). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 126221
3 025 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка KRAUSE Solidy (4 сходинки) (126221). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.7 кг |
| Висота до платформи | 0.85 м |
| Габаритні розміри | 1.55х0.45х0.11 м |
| Гарантія | 12 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 2.85 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 80 мм |
- Цена: 3 025 ₴






