
Драбина-стрем'янка KRAUSE Solidy (3 сходинки) (126214). Оригінал
- Нет в наличии
2 434 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка KRAUSE Solidy (3 сходинки) (126214). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Висота до платформи | 0.65 м |
| Габаритні розміри | 1.35х0.42х0.11 м |
| Гарантія | 12 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 2.65 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 80 мм |
- Цена: 2 434 ₴









