
Будівельний драбинний поміст KRAUSE VarioTop (2х6 сходинок) (121370). Оригінал
- Нет в наличии
14 090 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будівельний драбинний поміст KRAUSE VarioTop (2х6 сходинок) (121370). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 0.94 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.63 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 2.77 м |
| Габаритні розміри | 168х50х15 см |
| Гарантія | 12 |
| Кількість секцій / сходинок | 2х6 |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Середня робоча висота у вигляді /\-драбини | 2.74 м |
| Середня робоча висота у вигляді помосту | 2.68 м |
| Середня робоча висота у вигляді приставної драбини | 4.57 м |
- Цена: 14 090 ₴









