
Драбина-стрем'янка KRAUSE SePro (5 сходинок) (124197). Оригінал
- Нет в наличии
5 275 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка KRAUSE SePro (5 сходинок) (124197). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Висота до платформи | 1.05 м |
| Габаритні розміри | 1.65х0.48х0.13 м |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | сходинки кріпляться методом розвальцьовування |
| Кількість секцій / сходинок | 1х5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | алюміній анодований |
| Робоча висота | 3.05 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 80 мм |
- Цена: 5 275 ₴








