
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + LB 10 (0601063W00). Оригінал
- Нет в наличии
8 978 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + LB 10 (0601063W00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 2 ч |
| Вес | 0.57 кг |
| Габаритні розміри | 126х63х115 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | зелений |
| Комплектация | універсальний тримач LB 10, лазерна мішень, чохол, 4 батарейки 1.5 В LR6 (AA) |
| Лазерный диод | 500-540 нм |
| Проекція | 2 лінії |
| Рабочий диапазон | 15 м |
| Робочий діапазон із приймачем | 50 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 64 |
| Температура використання | від -10 до 50°C |
| Температура експлуатації | від -20 до 70 °C |
| Тип питания | 4x1.5 В LR6 (AA) |
| Точність | ±0.3 мм/м |
- Цена: 8 978 ₴








