
Електричний лобзик Bosch PST 670 (0.5 кВт, 3100 ход/хв) (06033A0722). Оригінал
- Нет в наличии
2 528 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний лобзик Bosch PST 670 (0.5 кВт, 3100 ход/хв) (06033A0722). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 67 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 4 мм |
| Комплектация | пластиковий чемодан, накладки від сколів (5 шт.), 4 пильних полотна |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Кількість коливань / ходів | 3100 об/хв |
| Мощность | 500 Вт |
- Цена: 2 528 ₴




