
Акумуляторний лобзик Bosch GST 12V-70 (10.8 В, без АКБ, 2800 ход/хв) (06015A1001). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06015A1001
8 010 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Bosch GST 12V-70 (10.8 В, без АКБ, 2800 ход/хв) (06015A1001). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Габаритні розміри | 239×171 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 70 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 3 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 3 мм |
| Дополнительно | регулювання обертів; підсвічування робочої зони; захист двигуна від перевантаження Electronic Motor Protection (EMP); обдув робочої поверхні; активний захист від пилу; індикатор заряду акумулятора |
| Комплектация | пиляльні полотна T 144 D і T 308 B, захист від сколів, набір для видалення пилу, вкладка L-BOXX, гарантійний талон, інструкція, пакування (АКБ і зарядка до комплекту не входять) |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Кількість коливань / ходів | 1500 - 2800 об./хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 / 12 В |
| Підходить для | деревини, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | грибовидна SoftGrip |
| Ступені маятникового ходу | 3 |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип питания | акумуляторний |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 8 010 ₴






