
Алмазный отрезной диск по металлу Bosch X-Lock Expert (125x22.23 мм) (2608900533)
- Готово к отправке
- Код: 2608900533
683 ₴
615 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний диск по металу Bosch X-Lock Expert (125x22.23 мм) (2608900533). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Количество сегментов | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | з технологією X-Lock |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Обрабатываемый материал | по нержавіючій сталі, по чавуну |
| Підходить для | для болгарок, для штроборізів, для електрорізів |
| Тип | сегментний |
| Тип різу | сухий різ |
| Толщина диска | 1.6 мм |
- Цена: 615 ₴

