
Віброшліфмашина Bosch PSS 250 AE (0.25 кВт, 182 мм) (0603340220). Оригінал
- Нет в наличии
4 476 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Bosch PSS 250 AE (0.25 кВт, 182 мм) (0603340220). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 1.6 кг |
| Габарити платформи | 182х92 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | блок системи мікрофільтрації, 2 шліфувальні листи, чемодан |
| Кількість коливань / ходів | 1400-24000 кол/хв |
| Мощность | 250 Вт |
- Цена: 4 476 ₴




