
Акумуляторні ножиці Bosch GSC 12V-13 (12 В, без АКБ, 3600 ход/хв) (0601926105). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601926105
20 247 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці Bosch GSC 12V-13 (12 В, без АКБ, 3600 ход/хв) (0601926105). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Габаритні розміри | 131 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 2 мм (250 Н/кв.мм) |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 1.3 мм (400 Н/кв.мм) |
| Комплектация | без акумулятора і зарядного пристрою, коробка, ½ вкладки в L-Boxx під інструмент, установочний калібр, ключ із внутрішнім шестигранником |
| Кількість коливань / ходів | 3600 ход/хв |
| Мінімальний радіус різу | 15 мм |
| Напруга акумулятора | 10.8 / 12 В |
| Ширина різу | 2 мм |
- Цена: 20 247 ₴






