
Перфоратор Bosch GBH 18V-26 Professional (18 В, 8 А*год, 2.6 Дж) (0615990M3N). Оригінал
- Нет в наличии
29 414 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 18V-26 Professional (18 В, 8 А*год, 2.6 Дж) (0615990M3N). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А*год |
| Вес | 2.95 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.6 Дж |
| Комплектация | 1 акумулятор ProCORE18V 8.0Ah, зарядний пристрій GAL 1880 CV (1600A00B8G), обмежувач глибини (1613001010), додаткова рукоятка (2602025141), серветка |
| Количество ударов | 0-4350 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління + удар, удар, свердління |
| Тривалість заряджання акумулятора | 65 хв |
| Скорость вращения вала | 0-890 об/хв |
- Цена: 29 414 ₴






