
Пила ланцюгова бензинова Oleo-Mac GS 41 (2.6 к.с., 400 мм) (50179201E1). Оригінал
- Нет в наличии
8 570 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова бензинова Oleo-Mac GS 41 (2.6 к.с., 400 мм) (50179201E1). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.4 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | бічний натягувач ланцюга, гальмо ланцюга |
| Комплектация | шина Oregon, ланцюг Oregon |
| Крок зубців | 0.325" |
| Объем двигателя | 39 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 220 мл |
| Объем топливного бака | 320 мл |
| Мощность | 2.6 к.с. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
- Цена: 8 570 ₴






