
Порохотяг Karcher WD 3 + фільтр-мішки (1000 Вт, 17 л) (9.611-147.0). Оригінал
- Нет в наличии
4 871 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Порохотяг Karcher WD 3 + фільтр-мішки (1000 Вт, 17 л) (9.611-147.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для миючого засобу | немає |
| Вес | 5.4 кг |
| Габаритні розміри | 388x340x503 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | видув повітря, HEPA-фільтр, на корпусі регулятор потужності |
| Применение | сухе прибирання, збір рідини |
| Комплектация | всмоктувальний шланг, 2 м, 35 мм; знімна ручка; всмоктувальні трубки, 2 шт., 0.5 м, 35 мм; насадка для вологого і сухого прибирання, Clips; патронний фільтр, Standard; щілинна насадка; паперові фільтр-мішки - 5 шт. |
| Материал | Пластик |
| Пилозбірник | 17 л, контейнер, мішок |
| Мощность | 1000 Вт |
| Мощность всасывания | 200 Вт |
- Цена: 4 871 ₴





