
Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Premium Iron (2200 Вт, 1.5 л) (1.512-557.0). Оригінал
- Нет в наличии
30 043 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Premium Iron (2200 Вт, 1.5 л) (1.512-557.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.5 / 1.5 л |
| Вес | 6 кг |
| Габаритні розміри | 439x301x305 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 6 м |
| Дополнительно | є запобіжний клапан, захист від дітей, регулятор витрати пари на рукоятці |
| Комплектация | серветка-обтяжка м'яка; кругла щітка (велика); серветка/накладка для підлоги; вигнута форсунка; пряма форсунка; для чищення килимів; ручна насадка; кругла щітка (мала); щітка для прибирання підлоги |
| Напряжение питания | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Мощность | 2200 Вт |
| Производительность | 150 кв.м |
| Давление | 4.2 бар |
| Час нагрівання | 3 хв |
- Цена: 30 043 ₴








