
Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS (3.7 кВт, 660 л/год, ~380 В) (31606). Оригінал
- Нет в наличии
81 789 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS (3.7 кВт, 660 л/год, ~380 В) (31606). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idrobase |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 52 кг |
| Габаритні розміри | 440x667x950 мм |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Комплектация | шланг високого тиску 8 м; швидке гвинтове з'єднання M22x1,5 F-F; професійний пістолет вхід M22x1,5 M; професійна насадка 900 мм, вхід G1 / 4 "M, вихід 1/4" NPT-F; барабан для шланга; форсунка високого тиску 25 ° |
| Материал | Латунь |
| Матеріал корпуса | метал/пластик |
| Мощность | 3700 Вт |
| Производительность | 660 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 170 бар |
- Цена: 81 789 ₴


