
Пила торцювальна Hyundai M 2500-255 S EXPERT (2100 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
10 774 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна Hyundai M 2500-255 S EXPERT (2100 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | лівий різ 0-90° - 340х75 мм; лівий/правий різ 0-45° - 240х75 мм; лівий/правий різ 45° -45° - 240х42 мм; лівий різ 45-90° - 340х42 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4/30 мм |
| Внешний диаметр | 255 мм |
| Комплектация | мішок для тирси, вугільні щітки, перехідне посадочне кільце, ключ, гвинтовий затиск, розширювачі столу, гарантійний талон, керівництво користувача |
| Кут нахилу / повороту | 90-45° |
| Мощность | 2100 Вт |
| Скорость вращения вала | 5100 об/хв |
| Ширина різу | 340 мм |
- Цена: 10 774 ₴





