
Електролобзик Hyundai J 700 (700 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
951 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Hyundai J 700 (700 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 19 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 8 мм |
| Дополнительно | 4 позиції регулювання маятника |
| Комплектация | шестигранний ключ; пилка; адаптер для пилососа; гарантійний талон; керівництво користувача |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 ход/хв |
| Мощность | 700 Вт |
- Цена: 951 ₴





