
Аккумуляторный шуруповерт Hyundai A 2020 Li (20 В, 1.5 А*ч)
- Готово к отправке
- Код: A 2020LI
3 621 ₴
3 204 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Hyundai A 2020 Li (20 В, 1.5 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А/год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, підсвічування |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | акумуляторна батарея - 1 шт.; зарядний пристрій; гарантійний талон; керівництво користувача |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Патрон | 10 мм |
| Тип питания | від акумулятора |
| Скорость вращения вала | 350/1100 об/хв |
- Цена: 3 204 ₴
