
Акумуляторний шуруповерт Hyundai A 1 201 (12 В, 1.2 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
809 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Hyundai A 1 201 (12 В, 1.2 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Ni-Cd |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.2 А/год |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, підсвічування |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 6 мм |
| Комплектация | акумуляторна батарея - 1 шт.; зарядний пристрій; гарантійний талон; керівництво користувача |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 26 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 10 мм |
| Тип питания | від акумулятора |
| Скорость вращения вала | 550 об/хв |
- Цена: 809 ₴

