
Газонокосарка AL-KO 34.8 Li + тример AL-KO GT 2025 (20 В, 2.5 А*год, 340/250 мм) (113540-21). Оригінал
- Нет в наличии
17 236 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка AL-KO 34.8 Li + тример AL-KO GT 2025 (20 В, 2.5 А*год, 340/250 мм) (113540-21). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 кг - газонокосарка, 2 кг - тример |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | газонокосарка акумуляторна AL-KO 34.8 Li Easy Flex (113540), тример AL-KO GT 2025 (113535), акумулятор AL-KO Li-Ion Easy Flex (113559) (2 шт.), зарядний пристрій |
| Напряжение питания | 20 В |
| Площадь обработки | 200 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | 6-ступінчаста |
| Травозбірник | 30 л, ткантна |
| Тривалість заряджання акумулятора | 50 хвилин |
| Время работы | 40 хвилин (тример) |
| Ширина обработки | 340 мм - газонокосарка, 250 мм - тример |
- Цена: 17 236 ₴






