
Подрібнювач гілок AL-KO TCS Duotec 2500 (2.5 кВт) (119954). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 119954
52 136 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подрібнювач гілок AL-KO TCS Duotec 2500 (2.5 кВт) (119954). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 51 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 1415x966x655 мм |
| Гарантія | 24 |
| Максимальна товщина гілки | 40 мм |
| Мощность | 2500 Вт |
| Різальна система | ножовий ріжучий механізм |
| травозбірник | відсутній |
| Скорость вращения вала | 2790 об/хв |
- Цена: 52 136 ₴




