
Бензиновая газонокосилка AL-KO EASY 4.6 SP-S (2.7 л. с., 460 мм) (113795)
- Готово к отправке
- Код: 113795
17 748 ₴
15 989 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензинова газонокосарка AL-KO EASY 4.6 SP-S (2.7 к.с., 460 мм) (113795). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-75 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 200/250 мм |
| Мощность | 2.7 к.с. |
| Режимы работы | збір, бічний викид, косіння, мульчування |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 7-ступінчасте |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| травозбірник | 60 л, тканина |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 15 989 ₴






