
Садовый измельчитель AL-KO Comfort LH 2810 (2.8 кВт) (113873)
- Нет в наличии
- Код: 113873
12 565 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач AL-KO Comfort LH 2810 (2.8 кВт) (113873). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | вимикач "нульового струму" - є |
| Максимальна товщина гілки | 40 мм |
| Мощность | 2800 Вт |
| Різальна система | ножовий механізм (фрезерний) |
| травозбірник | 50 л |
- Цена: 12 565 ₴







